Strona główna PFON
1 procent podatku dla organizacji pożytku publicznego
Plakat PTSR
Plakat PZN
Plakat PZG
Plakat PSOUU
Strona główna programu Wsparcie dla rozwoju działalności PFON służącej aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych
Co nowego w projekcie
Współpraca z samorządami - zapraszamy na konferencję Drukuj Poleć znajomemu
czwartek, 20 września 2012 07:07

28 września 2012 r. Polskie Forum Osób Niepełnosprawnych organizuje w Warszawie konferencję "Problemy rozwoju współpracy organizacji pozarządowych reprezentujących osoby niepełnosprawne z samorządami we wdrażaniu Konwencji Narodów Zjednoczonych o prawach osób niepełnosprawnych na Mazowszu".

Więcej…
 
Zakończenie kampanii informacyjno-promocyjnej Drukuj Poleć znajomemu
poniedziałek, 30 lipca 2012 22:05

Kampania informacyjno-promocyjnaW czerwcu i lipcu odbyły się ostatnie spotkania środowiskowe i partnerskie w kampanii promującej w środowiskach osób niepełnosprawnych z terenu Mazowsza postawę aktywnego udziału w życiu społecznym i zawodowym oraz nowe relacje między lokalnymi ogniwami organizacji pozarządowych a środowiskami ich działania.

Więcej…
 
Piąty cykl szkoleniowy Drukuj Poleć znajomemu
piątek, 08 czerwca 2012 10:55

Seminaria i szkoleniaW maju i czerwcu 2012 r. odbył się dodatkowy cykl szkoleniowy dla liderów Towarzystwa Pomocy Głuchoniewidomym, które zostało członkiem Polskiego Forum Osób Niepełnosprawnych w czasie trwania projektu "Wsparcie dla rozwoju działalności PFON służącej aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych" (w marcu 2011 r.).

Więcej…
 
Kampania informacyjno-promocyjna w maju Drukuj Poleć znajomemu
czwartek, 31 maja 2012 10:51

Kampania informacyjno-promocyjnaMaj 2012 r. był kolejnym miesiącem intensywnych spotkań środowiskowych i partnerskich, realizowanych w kampanii informacyjno-promocyjnej. Kampania w maju promowała w środowisku osób niepełnosprawnych wzrokowo z terenu Mazowsza postawę aktywnego udziału w życiu społecznym i zawodowym.

Więcej…
 
Start poprz 1 2 3 4 5 nast koniec

www.000webhost.com